Seda nimetatakse laiskuseks

Tere peab tunnistama, et mul on häbi aga ma ei tunne seda :D või siis tegelikult ikka tunnen ja väga hästi veel kus juures. See ongi see põhjus, miks haarasin taas oma MacBook Pro (tegelikult teen ma seda iga päev aga lihtsalt teile ei viitsi kirjutada :D ). Vähe sellest, et häbi on on piinlik ka, sest pidin ise oma viimast blogi lugema meenutamaks millal ja mida ma teile kokku valetasin, et sama vale enam ei korduks. Siis oleks mul juba mark ka ja sellist sõpruskonda ei taha endale keegi :D . Aga tore, et te nii mõistvad olet ja mulle selle 2 kuulise pausi andeks andsite ma tõesti vajasin puhkust teist. Olen ju minagi siiski vaid inimene ja ei jõua kõike informatsiooni vastu võtta mida TEIE mulle jagate. Aga räägime siis asjast ka.
Asja all ma pean silmas tööd, sest muud suurt teinud ei ole ja selle pärast ei ole ka kirjutanud. Kõige suurem muutus selle kahe kuu jooksul on olnud see, et vahetasin töökohta. Enam ei tööta Cocas , sest minu 6 kuud seal sai ühelepoole ja ma ei usu ise veel siiani, et ma seal kuus kuud vastu pidasin. Tasuta jookidega on nüüd lõpp edaspidi tuleb juua kraanivett nii hull asi veel ei ole sest mul mõned kastid varutud. Eestlased ju teada tuntud sahvrisse kogujad, mustadeks päevadeks. Mingit kurbust mul igaljuhul hinges ei ole seda ei ole vaja karta. Nagu te teate siis oli minu plaan peale 6 kuud liikuda Perthist Gold Coasti, et kaeda suurlinna elu. Polnud plaanis siin Perthis uut püsivat tööd otsida aga võta näpust tuli pakkumine võtsin vastu ja nüüd olen  aiaehitaja. Töö mida tegin ka üleval Broomis esimesel aastal nii, et osa tööst on tuttav. Siin peab lihtsalt rohkem võrkaedu ehitama aga teeme ka plekist aedu nii, et ei midagi väga uut minu jaoks. Võtsin selle töö vastu ainult ühel tingimusel. Eesti poiss nimega Artur, kes mulle seda pakkus ütles, et läbi selle firma on võimalsu minna kaevandusse aedu ehitama. Nagu me kõik teame siis raha kaevanduses on hea ja ei kulu mitte midagi. Nüüdseks olen teinud seda aiavärki 1 kuu ja ei paista kuskilt, et nad tahaksid mind kaevandusse saata :D tüüpiline olukord Austraalias. Asjad lihtsalt ei liigu siin . Paarimees kellega 4 nädalat koos töötasin saadetakse nüüd pärast 3 kuud töötamist Karrathase, mis siis on see fantastiline  kaevanduslinn. Kui juba austraalasel võtab aega 3 kuud siis mitte austraalasel võtab see aega kindlasti rohkem ja kui aus olla siis ega enam ei looda ka sinna saada. Maja rendileping lõppeb 7 juunil siis kolivad Andres ja Kaisa Gold Coasti ja ilmselt lähen nendega kaasa. Seega jään oma algse plaani juurde sisetunne ütleb, et see on õige otsus. Kui nüüd päris aus olla siis see firma kellele ma aedu ehitan on üks suur kaos. Ma parem ei räägi kuidas seal asju aetakse, sest täna on pühapäev ja ma ei taha ennast enne homset närvi ajada. Saage minust ka aru eks ei ole nii, et on ainult teie :D .
Teine así mis vahepeal juhtunud on nimelt on see, et otsustasin taas ennast natukene liigutama hakata ja üleliiksest rasvkoest vabaneda, mine sa tea mis tööd seal ida kaldal tegema peab et ära elada :D ok see on nali aga mõtlesin lihtsalt, et vorm võiks parem olla. Nüüdseks olen järginud peaaegu 100%  Erik Orgu poolt mulle koostatud toitumist 2 kuud ja 1 nädal. Miks peaaegu, sest vahel nädalavahetusel olen endale midagi muud ka lubanud :D Aga üldiselt asi toimib ja kui omadega valmis saan siis saab pilte ka näha no nii umbes 3 nädala pärast äkki.  Järgmine trenn teen oma jõusaalist ka pilti, et te näeks kus õiged mehed trenni teevad või siis kuidas vaesed mehed trenni teevad :D Need on selle 2 kuu kõige olulisemad sündmused millest te ilma jäite. Ei ole ju palju, ma ju ütlesin kohe, et ega te ei ole paljust ilma jäänud. Elu on rutiine nagu eesti nagu igal pool maailmas. Oleks peaaegu unustanud väga olulise asja nimelt ilm. Meil on sügis lehed langevad ja natukene vihma on iga päev karanteeritud. Soojakraadid naljalt üle 25 enam ei lähe, mis on väga mõnus väljas töötamiseks, kui vihm välja arvata. Kuuldavasti on teil ilmad seal suvisemaks muutumas. Ükspäev vaatasin sõber Ken no Martsepp poiss postitas oma fesari lehele et õues 19 kraadi sooja minu esimene mõte sellele ilma naljata oli, et jaa ilmad lähevad külmaks :D Hetk hiljem sain aru, et teil ju läheb hoopis soojaks. Vot selline maru naljakas lugu siia postituse lõppu. Aga kahjuks pean nüüd lendama oma punase ferraariga õhtusöögile. Panen mõned pildid hiljem, et ka teil oleks tore vaadata. Aga püsige laine mitte küll pinksalt, teate ju ise kui tihti ma kirjutan. Kuulmiseni kirjutage ja joonistage mulle ka ikka. Tsao


  • Facebook
  • Twitter
Leave A Comment