Sitsiilia kokkuvõte ja video

Oma kolmanda treeninghooaja veetsime perega Sitsiilias. Lo Stagnone, Mazara del Vallo ja Marausa rannad on väga head nii race kui freestyle harjutamiseks. Kahjuks oli talv seekord erakordselt külm ja freestyle’i sain harjutada peamiselt alates märtsist. Detsembrist veebruari lõpuni olin vees kahe pika kalipsoga ja peamiselt sõtsin race trenne ja harjutasin vanu freestyle trikke, et mitte kukkuda 12kraadisesse vette. Veebrusrist sain proovida ka päris 3 uimelist race lauda ja niikaua kuni õhk ja vesi soojaks läksid, olin sellega merel. Trennid Rannoga olid väga toredad.

Märtsist alustasin rohkem freestyle trennidega ja maandusin oma uued trikid. R2b ja KLs-bendi. Viimased nädalad enne äraminekut puhus aga meie spotis peamiselt 7m2 tuul ja uute asjade harjutamine lõppes nii mõnigi kord päris valusa kukkumisega. Seega r2b mul päris lukku ei saanud aga hea tuulega on seda päris tore teha :)

Üldiselt oli Sitsiilias meil täielik maaelu, sest kohalikud talvel eriti nina välja ei pista, rääkimata surfamisest. Kurb oli, et üheski spotis polnud peaagu ühtegi naist kellega koos fun’ida. Viimasel nädalal nägin ühte väga kõva tüdrukut Lo Stagnones aga kahjuks oli aeg juba lahkuda ning koos vees olime vaid 2 korda.

Õnneks päris nö surfi-kodu rutiin oli meil veebruaris ja märtsis. 3 kuud easime koos Marguse perega ja külas käisid ka päris paljud. Samas nüüd kui ära tulime hakkas seal tõeline chill – rahvast oli palju, muusika mängis, vesi oli soe ja tuul mõnusam. Seega nagu alati – siis kui läheb toredaks, läheme meie ära :)

Filmimiseks eriti aega ei onud, kuid 6 päeval 15 minutit sai ikka musta materjali kokku – väike kokkuvõttev klipp siis trennidest ka :)

https://www.youtube.com/watch?v=4KobF2kbw8o&list=UU-GEGiC3FZnZJCDUISsi5Rw&index=1&feature=plcp


  • Facebook
  • Twitter
Leave A Comment